XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Pułtusk  9-16.07.2017

 

Do zawodów zgłosiło się 190 zawodników z 94 klubów (15 Okręgowych Związków Bokserskich)

W poszczególnych wagach zgłosiło się:

46 kg.              –           15 zawodników

48 kg.              –           13 zawodników

50 kg.              –           13 zawodników

52 kg.              –           14 zawodników

54 kg.              –           15 zawodników

57 kg.              –           16 zawodników

60 kg.              –           16 zawodników

63 kg.              –           16 zawodników

66 kg.              –           15 zawodników

70 kg.              –           16 zawodników

75 kg.              –           12 zawodników

80 kg.              –           13 zawodników

80+ kg.           –           16 zawodników

 

Klasyfikacja indywidualna:

Waga 46 kg.   1. LUBECKI Sebastian                        –           UKS Boxing Sokółka

  1. CIUREJA Gracjan –           PTB Tiger Tarnów
  2. ZARZECZNY Benjamin –           Stal Stalowa Wola Boxing Team

DZIWINA Jakub                             –           UKS Berej Boxing Lublin

5-8           ORŁOWSKI Miłosz                        –           KS Beniaminek Starogard Gdański

BUJAKOWSKI  Wiktor                    –           KS Górnik Sosnowiec

KACZMAREK Michał                    –           UKS Włókiennik Łódź

MISIURSKI Andrzej                        –           BKS Olimp Szczecin

9-15         GAWŁOWSKI Damian                    –           KS Ziętek Team Kalisz

WRZESIEŃ Kacper                         –           KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

CHUDOBIŃSKI Patryk                   –           RKS Łódź

GAJEWSKI Jakub                           –           KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

DEMBIŃSKI Oskar                         –           CWZS Zawisza Bydgoszcz

WOJTALIK Daniel                         –           BKS Radomiak Radom

KOŁOSZA Kacper                          –           BKS Skorpion Szczecin

Waga 48 kg.   1. NIEWIADOMSKI Piotr                   –           TS Wisła Kraków

  1. BLEZIEŃ Gabriel –           UKS Morsy Dębica
  2. PITER Filip –           ZKB Jaskinia Lwa Ziębice

BASTA Maciej                                –           PTB Tiger Tarnów

5-8           GROMKO Rafał                              –           KS Cristal Białystok

MADAŁA Michał                           –           UKS Akademia Walki Warszawa

SKORUPA Artur                             –           RMKS Rybnik

KRÓK Szymon                               –           KS Garda Wicko

9-13         NOWAKOWSKI Michał                 –           Ring Wolny Toruń

KRAWIEC Dawid                           –           BKS Olimp Szczecin

JAMRÓZ Mateusz                           –           UKS Berej Boxing Lublin

KULIŃSKI Oliwier                         –           Boks Polonia Świdnica

KOWALCZYK Rafał                      –           UKS Junior Świątki

Waga 50 kg.   1. BRACH Paweł                                –           BKS Radomiak Radom

  1. KOTLĘGA Maciej –           KS Boxing Team Chojnice
  2. DURSZLEWICZ Karol –           KS Gladiator Brodnica

PAWLIK Szymon                           –           KSW Róża Karlino

5-8           PERLAK Oskar                               –           BKS Skorpion Szczecin

TANDECKI Patryk                         –           JKB Jawor Team Jaworzno

RATAJCZAK Eryk                         –           Gwardia Wrocław

PYCLIK Jakub                                –           TS Wisła Kraków

9-13         KRYSIK Kajetan                             –           KS X Fight Piaseczno

OSTASZEWSKI Sebastian              –           BKS Hetman Białystok

STAŃCZAK Hubert                        –           UKS Włókiennik Łódź

ŁOJEK Mateusz                              –           KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

KLIMALA Mateusz                        –           MGKS Gwarek Łęczna

Waga 52 kg.   1. DOŁOWY Daniel                            –           NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

  1. ĆWIRZEŃ Mateusz –           MGKS Gwarek Łęczna
  2. PTAK Sebastian –           UKS Morsy Dębica

BRANECKI Fabian                         –           CWZS Zawisza Bydgoszcz

5-8           MARCINIEC Konrad                      –           ZKB Jaskinia Lwa Ziębice

RUSZKOWSKI Dawid                    –           MLKS Sparta Złotów

RZEPA Gracjan                               –           PKB Polkowice

DZIERŻEK Krystian                        –           BKS Hetman Białystok

9-14         ŁAZUKA Bartłomiej                        –           KS Korona Wałcz

BAGIŃSKI Szymon                        –           BKS Skorpion Szczecin

CHWACIŃSKI Szymon                  –           KS Copacabana Konin

GRYNCZEL Dawid                        –           UKS Boxing Sokółka

SKORUPA Szymon                         –           RMKS Rybnik

WIŚNIEWSKI Mateusz                   –           KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Waga 54 kg.   1. ZAMOJSKI Oliwier                         –           BKS Concordia Knurów

  1. TROJOK Daniel –           TS Czarni-Góral Żywiec
  2. SZPAKOWICZ Filip –           WKS Sokół Piła

ŁASZCZYK Kacper                        –           KS KnockQut Gym Warszawa

5-8           ROZPĘDA Przemysław                   –           BSB Astoria Bydgoszcz

SĘDERECKI Adrian                        –           KS Ziętek Team Kalisz

NOWETA Dominik                         –           WKB Gryf Wejherowo

SOBORAK Tomasz                         –           BKS Skorpion Szczecin

9-15         ROŻNIATOWSKI Wojciech            –           Boks Team Oława

SZAFRAŃSKI Jakub                       –           RKB Boxing Radom

SZWAJDYCH Kacper                     –           LKS Niedźwiedź Kętrzyn

STAROŃ Daniel                             –           ASB Hetman Zamość

PUCHALSKI Mariusz                     –           KS Copacabana Konin

NOWAK Patryk                              –           RKS Łódź

KOWALIK Mikołaj                         –           KKB RUSH Kielce

 

 

Waga 57 kg.   1. OSIPOWCZ Karol                           –           UKS Nowi Polnica

  1. KIRPSZA Kamil –           UKS Boxing Sokółka
  2. NICIŃSKI Marcin –           KS Polkowice

ŻUCHOWSKI Jacek                        –           KB Gladiator Brodnica

5-8           BRAZDYS Robert                           –           KB Zagłębie Konin

SIEDLECKI Dawid                         –           RMKS Rybnik

MODZELEWSKI Jakub                  –           KS Cristal Białystok

PIASECKI Dawid                            –           KS Korona Wałcz

9-16         DORDZIK Jakub                             –           BKS Skorpion Szczecin

BOBYLOW Dawid                         –           KKB RUSHH Kielce

ZAWRZAŁ Daniel                          –           MKS II LO Chełm

GORĄD Adrian                               –           MKSW Pomorzanin Toruń

GAWŁOWSKI Dawid                     –           UKS Włókiennik Łódź

MAKOWSKI Konrad                      –           RKB Boxing Radom

WARDAK Hubert                           –           LKS Niedźwiedź Kętrzyn

KŁOSKOWSKI Mateusz                 –           PKS Gwardia Szczytno

Waga 60 kg.   1. CHUDOBIŃSKI Marcin                  –           RKS Łódź

  1. HŁADKO Wiktor –           KS Champion Włocławek
  2. ŻMUDA Grzegorz –           KS Korona Wałcz

BARSKI Krystian                            –           Sporty Walki Gostyń

5-8           POWESKA Karol                            –           KS Bombardier Gdynia

PRYGA Igor                                    –           KS Rojek Kraków

MIKA Adam                                   –           BKS Orkan Gorzów Wielkopolski

BARANOWSKI Jakub                    –           Gwardia Wrocław

9-16         GBYL Ryan                                    –           KS Górnik Sosnowiec

BIŁOS Szymon                               –           Landowski Boxing Warszawa

JANUCHTA Maciej                        –           KKB RUSHH Kielce

ADAMSKI Przemysław                   –           KS PACO Lublin

MAŁEK Damian                             –           Stal Stalowa Wola Boxing Team

DZIUWE Dawid                              –           UKS Kontra Elbląg

JĘDRASIK Oskar                            –           BKS Olimp Szczecin

TRZASKOMA Łukasz                    –           Cuiavia Inowrocław

Waga 63 kg.   1. JARLIŃSKI Michał                         –           KS Champion Włocławek

  1. CIOSEK Krystian –           KS Boks Lublin
  2. RÓŻYCKI Krystian                        –           Niestowarzyszony (Warszawa)

ŁUCZKÓW Hubert                        –           Imperium Boxing Wałbrzych

5-8           GIBAS Kewin                                 –           TS Czarni-Góral Żywiec

ZALEWSKI Jakub                           –           Piękni i Zdrowi Dzierżoniów

MATUSIEWICZ Adrian                  –           UKS Champion Wołomin

PŁOCKI Kacper                              –           KS Bombardier Gdynia

9-16         NEUGEBAUER Gracjan                 –           BKS Skorpion Szczecin

SZELIŃSKI Michał                         –           TS Wisła Kraków

SZYMAŃSKI Maksymilian             –           ŚKS Warta Śrem

MARCZYKOWSKI Patryk              –           Jungle Gym Łódź

JUCHNOWICZ Marek                    –           BKS Olimp Szczecin

SZYDŁOWSKI Kamil                     –           MLKS Sparta Złotów

PAWEŁCZYK Michał                     –           BMUKS Ring Busko Zdrój

KUCHAREWICZ Radosław            –           UKS Boxing Sokółka

Waga 66 kg.   1. GOMULSKI Cyprian                       –           BKS Orkan Gorzów Wielkopolski

  1. GUŹNICZAK Wojciech –           KS Boks Poznań
  2. MAJDAŃSKI Kamil –           SKB Czarni Słupsk

ŁANIECKI Damian                         –           SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała

5-8           TERLECKI Igor                              –           BKS Skorpion Szczecin

KRUKOWSKI Adrian                     –           MKB Mazur Ełk

BUJAŁA Jakub                               –           RKB Boxing Radom

KREFTA Adrian                             –           KS Korona Wałcz

9-15         WOJTCZAK Dominik                     –           KB Zagłębie Konin

SZLACHCIC Dorian                        –           DKB Dzierżoniów

GŁOWACKI Dominik                     –           Cuiavia Inowrocław

STĘPIEŃ Bartosz                            –           PIKS Orzeł Oleśnica

DOBRZYŃ Jakub                           –           OSiR Suwałki

COLKOS Filip                                 –           06 Kleofas AWF AZS Katowice

STĄPUR Dawid                              –           KKB RUSHH Kielce

Waga 70 kg.   1. HŁADKO Igor                                –           MUKS Widzew Łódź

  1. MARTYKA Kacper –           Akademia Boksu Roberta Gortata
  2. KOSIOR Cezary –           KS SAKO Gdynia

TRZASKOWSKI Marcin                 –           KB Taurus Goleniów

5-8           MASIEK Alan                                 –           BKS Skorpion Szczecin

GÓRAL Wojciech                           –           Gwardia Wrocław

SIKORA Igor                                  –           SKF Boksing Zielona Góra

MOCZYDŁOWSKI Jan                   –           BKS Hetman Białystok

9-16         KUSZ Robert                                  –           KS Ziętek Team Brzeziny

KRUTCZENKO Jakub                    –           UOLKA Ostrów Mazowiecka

BURZAK Karol                              –           Płomień Minkowice

KIŃSKI Nikodem                            –           UKS Junior Świątki

PRUSZEWICZ Kacper                    –           KB Gladiator Brodnica

NIEMIEC Jakub                              –           Global Boxing Tarnów

NOWAK Patryk                              –           Ring Sikorski Stalowa Wola

ZOMKOWSKI Dawid                     –           KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Waga 75 kg.   1. GEZ Kacper                                    –           KS Cristal Białystok

  1. SZCZEPAŃSKI Dorian –           CWZS Zawisza Bydgoszcz
  2. PIECUCH Jakub –           Sporty Walki Gostyń

RACHAŃCZYK Hubert                 –           KS PACO Lublin

5-8           MAJEWSKI Adam                          –           OKB Odra Opole

PIASECZNY Michał                        –           BKS Skorpion Szczecin

ZIMOCH Igor                                  –           KKB RUSHH Kielce

ONYSZKIEWICZ Filip                   –           Orlik Boks Brzeg

9-12         SZULIK Cezary                              –           KS X Fight Piaseczno

PIOTROWSKI Patryk                      –           Ring Sikorski Stalowa Wola

MACIĄG Mateusz                          –           KS Górnik Sosnowiec

KRÓLIKOWSKI Gracjan                –           BKS Olimp Szczecin

 

 

Waga 80 kg.   1. ZAWIERUSZYŃSKI Damian          –           BSB Astoria Bydgoszcz

  1. KUREK Jakub –           KS Górnik Sosnowiec
  2. CHWIEJCZAK Tymoteusz –           MKS Gimnazjon APIN Wyszków

SUCHWAŁKO Maciej                    –           OSiR Suwałki

5-8           GŁOGOWSKI Mateusz                   –           MLKS Sparta Złotów

PRUS Bartłomiej                             –           AVIA Świdnik

MACIĄGOWSKI Oskar                  –           BKS Skorpion Szczecin

SURMIAK Jakub                            –           ZKS Stal Rzeszów

9-13         BANDERA Rafał                            –           BKS Orkan Gorzów Wielkopolski

DYMKOWSKI Sebastian                –           UKS Kontra Elbląg

STEFAŃSKI Bartosz                       –           Niestowarzyszony  (Pabianice)

PONIATOWSKI Jan                        –           BKS Olimp Szczecin

BONK Bartosz                                –           06 Kleofas AZS AWF Katowice

Waga 80+ kg. 1. KOPERA Oskar                     –  BKS Orkan Gorzów Wlkp.

  1. NOWAKOWSKI Jakub                   –           KB Gladiator Brodnica
  2. SZMYD Szczepan –           RKB Wisłok Rzeszów

GOLONKA Szymon                        –           UKS EVAN Nowy Sącz

5-8           PIECZYRAK Kacper                       –           SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała

WALCZAK Jakub                           –           UOLKA Ostrów Mazowiecka

JAMROZIAK Beniamin                  –           KS Ziętek Team Kalisz

PAŁUBICKI Mateusz                      –           KS Beniaminek Starogard Gdański

9-16         RAK Bartosz                                   –           KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski

OSET Grzegorz                               –           Niestowarzyszony  (Pabianice)

GUŹLIŃSKI Kamil                         –           Boks Polonia Świdnica

SAPIŃSKI Przemysław                   –           UKS Akademia Boksu Warszawa

LEWICKI Sebastian                        –           BKS Skorpion Szczecin

ZALEWSKI Filip                             –           BKS Tiger Łomża

KALETA Adam                              –           KKB RUSHH Kielce

CHMIELCZYK Kacper                   –           BKS Skorpion Szczecin

 

Klasyfikacja klubowa:           

1 BKS Skorpion Szczecin 36 pkt.
2 BKS Orkan Gorzów Wielkopolski 24 pkt.
3 UKS Boxing Sokółka 20 pkt.
4 KB Gladiator Brodnica 19 pkt.
5 KS Cristal Białystok 17 pkt.
6 KS Górnik Sosnowiec 15 pkt.
7 TS Wisła Kraków 15 pkt.
8 KS Korona Wałcz 15 pkt.
9 CWZS Zawisza Bydgoszcz 14 pkt.
10 BKS Olimp Szczecin 14 pkt.
11 KKB RUSHH Kielce 14 pkt.
12 RKS Łódź 13 pkt.
13 BSB Astoria Bydgoszcz 13 pkt.
14 Gwardia Wrocław 12 pkt.
15 UKS Morsy Dębica 12 pkt.
16 PTB Tiger Tarnów 12 pkt.
17 KS Ziętek Team Kalisz 12 pkt.
18 TS Czarni-Góral Żywiec 11 pkt.
19 BKS Radomiak Radom 11 pkt.
20 BKS Hetman Białystok 10 pkt.
21 RMKS Rybnik 10 pkt.
22 Sporty Walki Gostyń 10 pkt.
23 MLKS Sparta Złotów 10 pkt.
24 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 pkt.
25 UKS Nowi Polnica 9 pkt.
26 SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała 9 pkt.
27 KB Champion Włocławek 9 pkt.
28 KS Polkowice 9 pkt.
29 BKS Concordia Knurów 9 pkt.
30 MGKS Gwarek Łęczna 9 pkt.
31 ZKB Jaskinia Lwa Ziębice 9 pkt.
32 MUKS  Widzew Łódź 9 pkt.
33 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 9 pkt.
34 UKS Włókiennik Łódź 8 pkt.
35 KS Bombardier Gdynia 8 pkt.
36 KS Beniaminek Starogard Gdański 8 pkt.
37 RKB Boxing Radom 8 pkt.
38 KS PACO Lublin 7 pkt.
39 KS Boks Lublin 7 pkt.
40 Niestowarzyszony (Warszawa) 7 pkt.
41 OSiR Suwałki 7 pkt.
42 UKS Berej Boxing Lublin 7 pkt.
43 KS Boxing Team Chojnice 7 pkt.
44 Akademia Boksu Roberta Gortata 7 pkt.
45 Boks Poznań Team 7 pkt.
46 Stal Stalowa Wola Boxing Team 7 pkt.
47 KS Champion Włocławek 7 pkt.
48 KB Zagłębie Konin 6 pkt.
49 UKS Akademia Walki Warszawa 6 pkt.
50 UOLKA Ostrów Mazowiecka 6 pkt.
51 Imperium Boxing Wałbrzych 5 pkt.
52 KSW Róża Karlino 5 pkt.
53 MKS Gimnazjon APIN Wyszków 5 pkt.
54 UKS EVAN Nowy Sącz 5 pkt.
55 KS KnockOut Gym Warszawa 5 pkt.
56 WKS Sokół Piła 5 pkt.
57 RKB Wisłok Rzeszów 5 pkt.
58 KB Taurus Goleniów 5 pkt.
59 KS Sako Gdynia 5 pkt.
60 SKB Czarni Słupsk 5 pkt.
61 Ring Sikorski Stalowa Wola 4 pkt.
62 Cuiavia Inowrocław 4 pkt.
63 AVIA Świdnik 4 pkt.
64 KS Rojek Kraków 4 pkt.
65 06 Kleofas AZS AWF Katowice 4 pkt.
66 MKB Mazur Ełk 4 pkt.
67 Niestowarzyszony (Pabianice) 4 pkt.
68 SKF Boksing Zielona Góra 4 pkt.
69 UKS Champion Wołomin 4 pkt.
70 OKB Odra Opole 4 pkt.
71 UKS Junior Świątki 4 pkt.
72 KS X Fight Piaseczno 4 pkt.
73 LKS Niedźwiedź Kętrzyn 4 pkt.
74 Orlik Boks Brzeg 4 pkt.
75 WKB Gryf Wejherowo 4 pkt.
76 KS Garda Wicko 4 pkt.
77 KS Copacabana Konin 4 pkt.
78 ZKS Stal Rzeszów 4 pkt.
79 JKB Jawor Team Jaworzno 4 pkt.
80 Piękni i Zdrowi Dzierżoniów 4 pkt.
81 ASB Hetman Zamość 2 pkt.
82 BMUKS Ring Busko Zdrój 2 pkt.
83 Jungle Gym Łódź 2 pkt.
84 PKS Gwardia Szczytno 2 pkt.
85 MKSW Pomorzanin Toruń 2 pkt.
86 Boks Team Oława 2 pkt.
87 PIKS Orzeł Oleśnica 2 pkt.
88 Niestowarzyszony (Lublin) 2 pkt.
89 DKB Dzierżoniów 2 pkt.
90 Ring Wolny Toruń 2 pkt.
91 MKS II LO Chełm 2 pkt.
92 KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski 2 pkt.
93 Global Boxing Tarnów 2 pkt.
94 Boks Polonia Świdnica 2 pkt.
95 ŚKS Warta Śrem 2 pkt.
96 BKS Tiger Łomża 2 pkt.
97 UKS Kontra Elbląg 2 pkt.

 

Klasyfikacja okręgowa:

1 Zachodniopomorski OZB 75 pkt.
2 Śląski OZB 71 pkt.
3 Kujawsko-Pomorski OZB 70 pkt.
4 Warszawsko-Mazowiecki OZB 65 pkt.
5 Wielkopolski OZB 56 pkt.
6 Podlaski OZB 56 pkt.
7 Dolnośląski OZB 55 pkt.
8 Pomorski OZB 50 pkt.
9 Lubelski OZB 40 pkt.
10 Małopolski OZB 38 pkt.
11 Łódzki OZB 36 pkt.
12 Podkarpacki OZB 32 pkt.
13 Lubuski OZB 28 pkt.
14 Świętokrzyski OZB 26 pkt.
15 Warmińsko-Mazurski OZB 16 pkt.

 

Klasyfikacja medalowa klubowa: 

Klub Zł. Sr. Br.
BKS Orkan Gorzów Wielkopolski 2
UKS Boxing Sokółka 1 1
KS Champion Włocławek 1 1
TS Wisła Kraków 1
BKS Radomiak Radom 1
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1
BKS Concordia Knurów 1
UKS Nowi Polnica 1
RKS Łódź 1
MUKS Widzew Łódź 1
KS Cristal Białystok 1
BSB Astoria Bydgoszcz 1
KB Gladiator Brodnica 1 2
PTB Tiger Tarnów 1 1
UKS Morsy Dębica 1 1
CWZS Zawisza Bydgoszcz 1 1
KS Boxing Team Chojnice 1
MGKS Gwarek Łęczna 1
TS Czarni-Góral Żywiec 1
KS Boks Lublin 1
Boks Poznań Team 1
Akademia Boksu Roberta Gortata 1
KS Górnik Sosnowiec 1
Sporty Walki Gostyń 2
Imperium Boxing Wałbrzych 1
KB Taurus Goleniów 1
KS KnockOut Gym Warszawa 1
KS Korona Wałcz 1
KS PACO Lublin 1
KS Polkowice 1
KS Sako Gdynia 1
KSW Róża Karlino 1
MKS Gimnazjon APIN Wyszków 1
Niestowarzyszony (Warszawa) 1
OSIR Suwałki 1
RKB Wisłok Rzeszów 1
SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała 1
SKB Czarni Słupsk 1
Stal Stalowa Wola Boxing Team 1
UKS Berej Boxing Lublin 1
UKS EVAN Nowy Sącz 1
WKS Sokół Piła 1
ZKB Jaskinia Lwa Ziębice 1

 

 Klasyfikacja medalowa okręgowa:           

Okręg Zł. Sr. Br.
KPM 2 3 3
PDL 2 1 1
MAZ 2 3
ŁDZ 2
LBU 2
ŚL 1 3 1
MŁP 1 1 2
POM 1 1 2
LUB 2 2
PDK 1 3
WLP 1 3
DŚL 3
ZPM 3