Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Pułtusk 7-15.07.2017

 

Do zawodów zgłosiły się 92 zawodniczki  z 43 klubów (12 Okręgowych Związków Bokserskich). W poszczególnych wagach zgłosiło się:

46 kg.              –           6 zawodniczek

48 kg.              –           5 zawodniczek

50 kg.              –           8 zawodniczek

52 kg.              –           7 zawodniczek

54 kg.              –           8 zawodniczek

57 kg.              –           8 zawodniczek

60 kg.              –           8 zawodniczek

63 kg.              –           8 zawodniczek

66 kg.              –           8 zawodniczek

70 kg.              –           8 zawodniczek

75 kg.              –           7 zawodniczek

80 kg.              –           5 zawodniczek

80+ kg.           –           6 zawodniczek

 

Klasyfikacja indywidualna:

 

Waga 46 kg.   1. KEMPA Magdalena – CWZS Zawisza Bydgoszcz

  1. NOWAKOWSKA Emilia – RMG Boks Ożarów
  2. LIPSKA Katarzyna – BKS Olimp Szczecin,  KUCYBAŁA Aleksandra – KS Korona Wałcz

5-6. KRYK Ewa – UKS Berej Boxing Lublin

KONIECZKIEWICZ Jagoda – KKB RUSHH Kielce

 

Waga 48 kg.   1. ROGALIŃSKA Wiktoria – BKS Skorpion Szczecin

  1. WRÓBEL Julia – UKS Nowi Polnica
  2. ZGARDZIŃSKA Zuzanna – RMG Boks Ożarów, KLIMEK Martyna – KKB RUSHH Kielce
  1. HANKIEWICZ Zofia –           BKS Skorpion Szczecin

 

Waga 50 kg.   1. BUCHTA Oliwia – RMKS Rybnik

  1. RYBARCZYK Laura – CWZS Zawisza Bydgoszcz
  2. AMPULSKA Karolina – KS Wda Świecie, KABZIŃSKA Wiktoria – KS Ziętek Team Kalisz

5-8. KUCZERAWA Anna – DKB Dzierżoniów

KLĄSKAŁA Julia – Piękni i Zdrowi Dzierżoniów

SZAŁOWICZ Karina – KS Korona Wałcz

KLAJN Zuzanna – BKS Skorpion Szczecin

 

Waga 52 kg.   1. WIERZBICKA Roksana – BKS Hetman Białystok

  1. POGRZEBSKA Dominika – KS Korona Wałcz
  2. ZYCH Zuzanna – UKS Junior Świątki, NOWAKOWSKA Zuzanna – KS Ziętek Team Kalisz

5-7. KOCHANIAK Wiktoria – SKB Spartakus Szczecin

TYLENDA Magdalena – BKS Skorpion Szczecin

MAKOWSKA Małgorzata – MKSW Pomorzanin Toruń

 

Waga 54 kg.   1. PAWLAK Weronika – WKB Gryf Wejherowo

  1. JAMBOREK Wiktoria – MOSM Tychy,
  2. MISIASZEK Kinga – PTB Tiger Tarnów, KACZMAREK Nicola – KS Prosna Kalisz

5-8. PIEREPIEŃKO Agata – MGKS Gwarek Łęczna

TUROWSKA Martyna – PKS Gwardia Szczytno

KRAWCZUK Aleksandra – KB Taurus Goleniów

KOTOWSKA Natalia – UKS Junior Świątki

 

Waga 57 kg.   1. NIEDOBYLSKA Natalia – MGKS Gwarek Łęczna

  1. KARKOWAKA Natalia – KS Champion Włocławek
  2. CZYSTA Nicole – Boxing Team Szamotuły, DULIAN Natalia – UKS Evan Nowy Sącz

5-8. STRZELECKA Angelika – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

PAWLIKOWSKA Natalia – UKS Junior Świątki

KRAWCZYK  Patrycja – PKS Gwardia Szczytno

WRZESIEŃ Natalia – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

 

Waga 60 kg.   1. ŻELAZKO Jessica – Żoliborska Szkoła Boksu

  1. POLIWCZAK Klaudia – MKS Start Grudziądz
  2. BARTCZAK Weronika – KS Ziętek Team Kalisz, MACHALICA Łucja – 06 Kleofas AZS AWF Katowice

5-8. SOCHOWICZ Magdalena – Boks Polonia Świdnica

BARTOS Paulina – SKB Spartakus Szczecin

TYRAS Joanna – BKS Skorpion Szczecin

ZIACH Natalia – MLKS Sparta Złotów

 

Waga 63 kg.   1. RÓŻAŃSKA Julia – TS Wisła Kraków

  1. BUJNAROWSKA Klaudia – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  2. KARPIŃSKA Martyna – OSiR Suwałki, RATAJCZYK Klaudia – KS Copacabana Konin

5-8. SYSKA Agata – KS Skalnik Wiśniówka

TRAWCZYŃSKA Aleksandra – KS Ziętek Team Kalisz

ADAMUS Martyna – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

FALENCZYK Wiktoria – MKS Start Grudziądz

 

Waga 66 kg.   1. BROŻEK Aleksandra – 06 Kleofas AZS AWF Katowice

  1. DAMAZYN Sandra – Boxing Team Szamotuły
  2. POTAPO Klaudia – BKS Hetman Białystok, KONYS Karina – Boxing Team Szamotuły

5-8. WIERZYK Paulina – Boks Team Oława

GRZANKA Patrycja – MLKS Sparta Złotów

KACZMAROWSKA Natalia – MLKS Sparta Złotów

NAPORA Zuzanna – MLKS Sparta Złotów

 

Waga 70 kg.   1. CIERESZKO Weronika – MOSM Tychy

  1. BARTOSIAK Wiktoria – BKS Radomiak Radom
  2. DĄBROWSKA Wiktoria – KS Boxing Team Chojnice, JÓŹWIAK Julia – 06 Kleofas AZS AWF Katowice

5-8. ŁACHACZ Aleksandra – PKS Gwardia Szczytno

SZYMAŃSKA Lena – KS Ziętek Team Kalisz

SUCHOCKA Oliwia – OSiR Suwałki

BARZYCKA Agata – MLKS Sparta Złotów

 

Waga 75 kg.   1. KLUSKA Wiktoria – UKS Adrenalina Wrocław

  1. WIDLAK Julia – BKS Skorpion Szczecin
  2. BUSSE Martyna – MLKS Sparta Złotów, TRUSZKOWSKA Dominika – OSiR Suwałki

5-7. FERDYNUS Weronika – PTB Tiger Tarnów

GAPIŃSKA Ewelina – KS Wda Świecie

BUDZYŃSKA Julia – BKS Skorpion Szczecin

 

Waga 80 kg.   1. PARADA Daria – BKS Skorpion Szczecin

  1. JANCELEWICZ Martyna – KB Taurus Goleniów
  2. BEHUPKA Anna – KS Korona Wałcz, MACIEJASZ Nikola – BKS Skorpion Szczecin
  1. NOWAK Natalia – BKS Skorpion Szczecin

 

Waga 80+ kg. 1. TOBOREK Oliwia – Żoliborska Szkoła Boksu Warszawa

  1. WEHNER Klaudia – UKS Nowi Polnica
  2. WŁODARCZYK Weronika – BKS Skorpion Szczecin, SOBOLEWSKA Daria – BKS Skorpion Szczecin

5-6. KUKWIS Dagmara – MLKS Sparta Złotów

ŻYBURA Natalia – KS Obra Zbąszyń

 

Klasyfikacja drużynowa:

1 BKS Skorpion Szczecin 63 pkt.
2 MLKS Sparta Złotów 30 pkt.
3 KS Ziętek Team Kalisz 26 pkt.
4 KS Korona Wałcz 23 pkt.
5 06 Kleofas AZS AWF Katowice 21 pkt.
6 Boxing Team Szamotuły 19 pkt.
7 Żoliborska Szkoła Boksu 18 pkt.
8 CWZS Zawisza Bydgoszcz 16 pkt.
9 OSiR Suwałki 16 pkt.
10 MOSM Tychy 16 pkt.
11 BKS Hetman Białystok 15 pkt.
12 UKS Junior Świątki 14 pkt.
13 UKS Nowi Polnica 14 pkt.
14 MGKS Gwarek Łęczna 13 pkt.
15 RMG  Boks Ożarów 13 pkt.
16 PKS Gwardia Szczytno 12 pkt.
17 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 pkt.
18 MKS Start Grudziądz 11 pkt.
19 KB Taurus Goleniów 11 pkt.
20 PTB Tiger Tarnów 10 pkt.
21 KS Wda Świecie 10 pkt.
22 BKS Olimp Szczecin 10 pkt.
23 KKB RUSHH Kielce 10 pkt.
24 RMKS Rybnik 9 pkt.
25 UKS Adrenalina Wrocław 9 pkt.
26 WKB Gryf Wejherowo 9 pkt.
27 TS Wisła Kraków 9 pkt.
28 SKB Spartakus Szczecin 8 pkt.
29 BKS Radomiak Radom 7 pkt.
30 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 7 pkt.
31 KS Champion Włocławek 7 pkt.
32 UKS Evan Nowy Sącz 6 pkt.
33 KS Copacabana Konin 6 pkt.
34 KS Boxing Team Chojnice 6 pkt.
35 KS Prosna Kalisz 6 pkt.
36 DKB Dzierżoniów 4 pkt.
37 Boks Polonia Świdnica 4 pkt.
38 MKSW Pomorzanin Toruń 4 pkt.
39 Boks Team Oława 4 pkt.
40 KS Obra Zbąszyń 4 pkt.
41 UKS Berej Boxing Lublin 4 pkt.
42 KS Skalnik Wiśniówka 4 pkt.
43 Piękni i Zdrowi Dzierżoniów 4 pkt.

 

Klasyfikacja okręgowa:           

1. Zachodniopomorski OZB 115 pkt.
2. Wielkopolski OZB 91 pkt.
3. Kujawsko-Pomorski OZB 48 pkt.
4. Śląski OZB 46 pkt.
5. Świętokrzyski OZB 39 pkt.
6. Warszawsko-Mazowiecki OZB 32 pkt.
7. Podlaski OZB 31 pkt.
8. Pomorski OZB 29 pkt.
9. Warmińsko-Mazurski OZB 26 pkt.
10. Małopolski OZB 25 pkt.
11. Dolnośląski OZB 25 pkt.
12. Lubelski OZB 17 pkt.

 

Klasyfikacja medalowa klubowa:           

Klub Zł. Sr. Br.
BKS Skorpion Szczecin 2 1 3
Żoliborska Szkoła Boksu 2
CWZS Zawisza Bydgoszcz 1 1
MOSM Tychy 1 1
06 Kleofas AZS AWF Katowice 1 2
BKS Hetman Białystok 1 1
MGKS Gwarek Łęczna 1
RMKS Rybnik 1
TS Wisła Kraków 1
UKS Adrenalina Wrocław 1
WKB Gryf Wejherowo 1
UKS Nowi Polnica 2
Boxing Team Szamotuły 1 2
KS Korona Wałcz 1 2
RMG  Boks Ożarów 1 1
BKS Radomiak Radom 1
KB Taurus Goleniów 1
KS Champion Włocławek 1
MKS Start Grudziądz 1
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1
KS Ziętek Team Kalisz 3
OSiR Suwałki 2
BKS Olimp Szczecin 1
KKB RUSHH Kielce 1
KS Boxing Team Chojnice 1
KS Copacabana Konin 1
KS Prosna Kalisz 1
KS Wda Świecie 1
MLKS Sparta Złotów 1
PTB Tiger Tarnów 1
UKS Evan Nowy Sącz 1
UKS Junior Świątki 1

 

Klasyfikacja medalowa klubowa:           

Okręg Zł. Sr. Br.
ŚL 3 1 2
ZPM 2 3 6
MAZ 2 2
KPM 1 3 1
POM 1 2 1
PDL 1 3
MŁP 1 2
LUB 1
DŚL 1
WLP 1 8
ŚWI 1 2
WM 1