Wczoraj wystartowały XII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Gliwicach. W przepięknej hali sportowej ‚Jasna 31’ ustawiono dwa ringi, gdzie zobaczyc możemy zawodniczki reprezentujące 19 państw – program startów >>>. Dwa ringi podyktowane były kompletnym przedziałem wiekowym startujących i ponad trzykrotnie wieksza frekwencją aniżeli zeszłoroczna edycja >>>

I seria ćwierćfinałów seniorek (07.09.2017) godz. 11:00  
1/47 walka w kategorii 51kg
Petra LASTOVKOVA (CZE) vs Svetlana SOLUIANOVA (RUS)
2/48 walka w kategorii 51kg
Jaśmina ZAPOTOCZNA (POL) vs Zhaina SHEKERBEKOVA (KAZ)
3/49 walka w kategorii 51kg
Nela FREIHEROVA (CZE) vs Milena ZGLENICKA (POL)
4/50 walka w kategorii 51kg
Katrin NOREN (SWE) vs Nazym KYZAIBAY (KAZ)
5/51 walka w kategorii 57kg
Laura GRZYB (POL) vs Viktoriia GURKOVICH (RUS)
6/52 walka w kategorii 57kg
Ramona GREAFF (GER) vs Hsiao-Wen HUANG (TPE)
7/53 walka w kategorii 57kg
Sandra KRUK (POL) vs Lacramioara PERIJOC (ROM)
8/54 walka w kategorii 57kg
Kinga SZLACHCIC (POL) vs Aneta RYGIELSKA (POL)
9/55 walka w kategorii 64kg
Katarzyna ANTOSIEWICZ (POL) vs Claudia HAVRANEK (ENG)
10/56 walka w kategorii 64kg
Kisikyol DILAR (GER) vs Megan REID (SCO)
11/57 walka w kategorii 64kg
Aleksandra TALAGA (POL) vs Aleksandra ORDINA (RUS)
12/58 walka w kategorii 64kg
Madina NURSHAEVA (KAZ) vs Madeleine ANGELSEN (NOR)
13/59 walka w kategorii 75kg
Elżbieta WÓJCIK (POL) vs Liubov TUSUPOVA (RUS)
14/60 walka w kategorii 75kg
Caitlin PARKER (AUS) vs Petra SZATMARI (HUN)
15/61 walka w kategorii 75kg
Karolina KOSZEWSKA (POL) vs Nien-Chin CHEN (TPE)
16/62 walka w kategorii 75kg
Live HOLGERSSON (SWE) vs Elina GUSTAFSSON (FIN)
17/63 walka w kategorii 81kg
Moldir BAZARBAYEVA (KAZ) vs Olga MOCZAŁA (POL)

I Seria ćwierćfinałów (07.09.2017) godz. 11:00 – Ring B


Kadetki 

1/79 walka w kategorii 48kg
Melissa REMPEL (GER) vs Wiktoria ROGALIŃSKA (POL)
2/80 walka w kategorii 48kg
Hayleigh GROVER (SCO) vs Chayenne BLUHM (GER)
3/81 walka w kategorii 54kg
Paulina NÓŻKA (POL) vs Bettina KISS (HUN)
4/82 walka w kategorii 54kg
Azimi SCHABNAM (GER) vs Agata PIEREPIEŃKO (POL)
5/83 walka w kategorii 54kg
Nikola KACZMAREK (POL) vs Yesugen OYUNTSETSEG (MGL)
6/84 walka w kategorii 54kg
Nicole CZYSTA (POL) vs Lenka BERNARDOVA (CZE)
7/85 walka w kategorii 60kg
Klaudia POLIWCZAK (POL) vs Luca HAMORI (HUN)
8/86 walka w kategorii 60kg
Patrycja KRAWCZYK (POL) vs Burenchimeg DAVAAKHUU (MGL)
9/87 walka w kategorii 60kg
Magdalena SOCHOWICZ (POL) vs Joulina SUHROW (GER)
10/88 walka w kategorii 66kg
Klaudia POTAPO (POL) vs Raschida BOUANANE (GER)
11/89 walka w kategorii 75kg
Aleksandra ŁACHACZ (POL) vs Sandra DAMAZYN (POL)
Juniorki 
12/90 walka w kategorii 48kg
Paulina PAWLIK (POL) vs Diana MITRJAKINA (LAT)
13/91 walka w kategorii 48kg
Billy DENHOLM (SCO) vs Tatiana PLUTA (POL)
14/92 walka w kategorii 54kg
Anna GHULIAN (POL) vs Karina LECKO (LAT)
15/93 walka w kategorii 54kg
Maria GRABOWSKA (POL) vs Biancamaria TESSARI (ITA)
16/94 walka w kategorii 64kg
Klaudia BUDASZ (POL) vs CARLO DE (ITA)
17/95 walka w kategorii 64kg
Klaudia PŁACZEK (POL) vs Rebecca NICOLI (ITA)
18/96 walka w kategorii 75kg
Ewelina MAŃKA (POL) vs Gabriella PETROVICS (HUN)
19/97 walka w kategorii 75kg
Natalia MARCZYKOWSKA (POL) vs Georgia O,CONNOR (ENG)