Dziś poznamy wszystkie medalistki zapoczątkowanych dwanaście lat temu zawodów – Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie. Kontrowersyjne w oczach wielu kibiców wciągnięcie płci pięknej między liny, ma jednak sporą rzeszę sympatyków – taką odmianę boksu postarają się przybliżyć komentujący na żywo ekspert Piotr Jagiełło oraz sędzia Włodzimierz Kromka. Retransmisja walk ćwierćfinałowej serii porannej >>>

II seria ćwierćfinałów seniorek (07.09.2017) godz. 17:00 – Ring A
1/64 walka w kategorii 48kg
Wiktoria SĄDEJ (POL) vs Katharia MASHKOV (GER)
2/65 walka w kategorii 48kg
Alua BALKIBEKOVA (KAZ) vs Steluta DUTA (ROM)
3/66 walka w kategorii 48kg
CULLOCH MC, (SCO) vs Meng-Chin PIN (TPE)
4/67 walka w kategorii 48kg
Satu LEHTONEN (FIN) vs Alena ARTEMOVA (RUS)
5/68 walka w kategorii 54kg
Anna ALIMARDANOVA (AZE) vs Dina ZHOLOMAN (KAZ)
6/69 walka w kategorii 54kg
Yu-Ting LIN (TPE) vs Veronica LISVIK (NOR)
7/70 walka w kategorii 54kg
Karina TAZABEKOVA (RUS) vs Claudia NECHITA (ROM)
8/71 walka w kategorii 54kg
Anna GÓRALSKA (POL) vs Kristy HARRIS (AUS)
9/72 walka w kategorii 60kg
Anastasii ESMAN (RUS) vs Connie RAMSAY (SCO)
10/73 walka w kategorii 60kg
Anja STRIDSMAN (AUS) vs Lynn CALDER (SCO)
11/74 walka w kategorii 60kg
Ala YARSHEVICH (BLR) vs Natalia SHADRINA (RUS)
12/75 walka w kategorii 60kg
Mira POTKONEN (FIN) vs Rimma VOLOSENKO (KAZ)
13/76 walka w kategorii 69kg
Kaye SCOTT (AUS) vs Gardner MOORE (SCO)
14/77 walka w kategorii 69kg
Valentina KHALZOVA (KAZ) vs Elmira AZIZOVA (RUS)
15/78 walka w kategorii 69kg
Hanna SOLECKA (POL) vs Omorah TAYLOR (ENG)

II seria ćwierćfinałów (07.09.2017) godz. 17:00 – Ring B


Kadetki  

1/98 walka w kategorii 50kg
Julia KLĄSKAŁA (POL) vs Karolina DELMACZINSKA (GER)
2/99 walka w kategorii 52kg
Hanna LAKOTAR (HUN) vs Zuzanna NOWAKOWSKA (POL)
3/100 walka w kategorii 52kg
Roksana WIERZBICKA (POL) vs Eliana NEBIHI (GER)
4/101 walka w kategorii 57kg
Natalia DULIAN (POL) vs Vilma VIITANEM (FIN)
5/102 walka w kategorii 57kg
Natalia NIEDOBYLSKA (POL) vs Laura NICOL (SCO)
6/103 walka w kategorii 57kg
Jessica ŻELAZKO (POL) vs Lina HOHLOCH (GER)
7/104 walka w kategorii 57kg
Jekaterina MAR ENKO (LAT) vs Jessica TRIEBELOVA (SVK)
8/105 walka w kategorii 70kg
Weronika CIERESZKO (POL) vs Julia JÓŹWIAK (POL)
9/106 walka w kategorii 70kg
Wiktoria KLUSKA (POL) vs Wiktoria BARTOSIAK (POL)
Juniorki
10/107 walka w kategorii 51kg
Agata KONIECZNY (POL) vs Megan GORDON (SCO)
11/108 walka w kategorii 51kg
Angelika KRYSZTOFORSKA (POL) vs Chloe WATSON (ENG)
12/109 walka w kategorii 57kg
Daria PUSZKA (POL) vs Giordana SORRENTINO (ITA)
13/110 walka w kategorii 57kg
Beata KAŁUŻA (POL) vs Sian O’TOOLE (ENG)
14/111 walka w kategorii 60kg
Patrycja BORYS (POL) vs Marlena KOCZY (POL)
15/112 walka w kategorii 60kg
Veronika VILLAS (HUN) vs Weronika BALCER (POL)
16/113 walka w kategorii 69kg
Klaudia FITRZYK (POL) vs Olivia HUSSEY (ENG)
17/114 walka w kategorii 69kg
Weronika WALCZAK (POL) vs Natalia BARBUSIŃSKA (POL)