Za nami pierwszy dzień zmagań na ringach podczas XII Międzynarodowych Mistrzostw Śląska (05-09.09.2017) Gliwice, ul. Jasna 31. Prezentujemy komplet wyników, a także skrót z uroczystego otwarcia imprezy. Retransmisja eliminacji  >>>

I Seria eliminacji seniorek – Ring A (06.09.2017)

1/1 walka w kategorii 51kg
Shekerbekova Zhaina (KAZ) vs Beri Krisztina (HUN) PKT 5:0

2/2 walka w kategorii 51kg
Freiherova Nela (CZE) vs Aras Bilgenur (GER) RSC-I R2

3/3 walka w kategorii 51kg
Zglenicka Milena (POL) vs Ashmore Jade (ENG) PKT 4:1

4/4 walka w kategorii 51kg
Chumgalakova Galina (RUS) vs Noren Katrin (SWE) WO

5/5 walka w kategorii 51kg
Kyzaibay Nazym (KAZ) vs Luhchyk Volha (BLR) PKT 5:0

6/6 walka w kategorii 57kg
Gurkovich Viktoriia (RUS) vs Mezovari Kinga (HUN) PKT 4:1

7/7 walka w kategorii 57kg
Serafin Monika (POL) vs Greaff Ramona (GER) PKT 1:4

8/8 walka w kategorii 57kg
Balcerzak Milena (POL) vs Huang Hsiao-Wen (TPE) PKT 0:5

9/9 walka w kategorii 57kg
Kruk Sandra (POL) vs Nicolson Skye (AUS) PKT 5:0

10/10 walka w kategorii 57kg
Perijoc Lacramioara (ROM) vs Ischanova Nazym (KAZ) PKT 5:0

11/11 walka w kategorii 57kg
Szlachcic Kinga (POL) vs Chapman Raven (ENG) PKT 5:0

12/12 walka w kategorii 57kg
Rygielska Aneta (POL) vs Khazhikhanova Karina (RUS) WO

13/13 walka w kategorii 64kg
Sołtys Klaudia (POL) vs Angelsen Madeleine (NOR) PKT 0:5

II Seria eliminacji seniorek – Ring A (06.09.2017)

1/14 walka w kategorii 48kg
Marczewska Adrianna (POL) vs Pin Meng-Chieh (TPE) PKT 0:5

2/15 walka w kategorii 48kg
Prokešova Jana (CZE) vs Lehtonen Satu (FIN) PKT 0:5

3/16 walka w kategorii 48kg
Napieraj Sonia (POL) vs Artemova Alena (RUS) PKT 0:5

4/17 walka w kategorii 54kg
Alimardanova Anna (AZE) vs Thomas Chloe (WAL) PKT 5:0

5/18 walka w kategorii 54kg
Grabowska Barbara (POL) vs Zholoman Dina (KAZ)  PKT 0:5

6/19 walka w kategorii 54kg
Svensson Sara (SWE) vs Lin Yu-Ting (TPE) PKT 0:5

7/20 walka w kategorii 54kg
Białas Ewa (POL) vs Lisvik Veronica (NOR) PKT 2:3

8/21 walka w kategorii 54kg
Podlewska Michalina (POL) vs Tazabekova Karina (RUS) PKT 1:4

9/22 walka w kategorii 54kg
Nechita Claudia (ROM) vs Kernachen Stephanie (SCO) PKT 5:0

10/23 walka w kategorii 54kg
Parkhatova Rano (KAZ) vs Góralska Anna (POL) PKT 0:3

11/24 walka w kategorii 54kg
Gorlich Dominigue (GER) vs Harris Kristy (AUS) PKT 1:4

12/25 walka w kategorii 60kg
Shadrina Natalia (RUS) vs Greenan Elaine (SCO) PKT 5:0

13/26 walka w kategorii 60kg
Alekseevna Yana (AZE) vs Potkonen Mira (FIN) PKT 2:3

14/27 walka w kategorii 60kg
Cosma Critina (ROM) vs Volosenko Rimma (KAZ) AB R2

15/28 walka w kategorii 75kg
Shakimova Dariga (KAZ) vs Gustafsson Elina (FIN) PKT 0:5

Seria eliminacji Ring B (06.09.2017)

Kadetki
1/29 walka w kategorii 48kg
Bluhm Chayenne (GER) vs Kempa Magdalena (POL) PKT 5:0

2/30 walka w kategorii 52kg
Ampulska Karolina (POL) vs Nebihi Eliana (GER) PKT 0:5

Juniorki
3/31 walka w kategorii 48kg
Pawlik Karolina (POL) vs Mitrjakina Diana (LAT) PKT 0:5

4/33 walka w kategorii 48kg
Kowalczyk Patrycja (POL) vs Pluta Tatiana (POL) PKT 1:4

5/32 walka w kategorii 48kg
Kiermasz Julia (POL) vs Denholm Billy (SCO) PKT 0:5

6/34 walka w kategorii 54kg
Jaworska Wiktoria (POL) vs Tessari Biancamaria (ITA) PKT 1:4

7/35 walka w kategorii 75kg
Marczykowska Natalia (POL) vs Gajewska Natalia (POL) PKT 5:0

8/36 walka w kategorii 75kg
Sokól Karolina (POL) vs O’Connor Georgia (ENG) AB R2
II Seria eliminacji Ring A (06.09.2017)
1/37 walka w kategorii 57kg
Żelazko Jessica (POL) vs Matesz Viktoria (HUN) PKT 4:1

2/38 walka w kategorii 57kg
Trawczynska Aleksandra (POL) vs Holoch Lina (GER) PKT 0:5

3/39 walka w kategorii 57kg
Karkowska Natalia (POL) vs Marcenko Jekaterina (LAT) PKT 0:5

4/40 walka w kategorii 57kg
Glebowa Angelina (RUS) vs Triebelova Jessica (SVK) WO

5/41 walka w kategorii 51kg
Kondakor Emilia (HUN) vs Gordon Megan (SCO) PKT 2:3

6/42 walka w kategorii 51kg
Krysztoforska Angelika (POL) vs Delgerkhangai Khongorzul (MGL) PKT 3:2

7/43 walka w kategorii 51kg
Di Bari Mery (ITA) vs Watson Chloe (ENG) PKT 0:5

8/44 walka w kategorii 60kg
Pierchala Anna (POL) vs Villas Veronika (HUN) PKT 1:4

9/45 walka w kategorii 60kg
Balcer Weronika (POL) vs Burban Angelika (POL) PKT 3:2

10/46 walka w kategorii 69kg
Barbusinska Natalia (POL) vs Budai Vivien (HUN) PKT 5:0