I seria walk (08.09.2017)

Kadetka
1/115 walka finałowa w kategorii 48kg
Melissa Rempel (GER) vs Chayenne Bluhm (GER)
2/116 walka w kategorii 54kg
Bettina Kiss (HUN) vs Agata Pierepieńko (POL)
3/117 walka w kategorii 54kg
Yesugen Oyuntsetseg (MGL) vs Lenka Bernardova (CZE)
4/118 walka w kategorii 60kg
Łucja Machalica (POL) vs Luca Hamori (HUN)
5/119 walka w kategorii 60kg
Burenchimeg Davaakhuu (MGL) vs Joulina Suhrow (GER)
6/120 walka finałowa w kategorii 66kg
Aleksandra Brożek (POL) vs Klaudia Potapo (POL)
7/121 walka finałowa w kategorii 70kg
Weronika Ciereszko (POL) vs Wiktoria Kluska (POL)
8/122 walka finałowa w kategorii 75kg
Martyna Busse (POL) vs Aleksandra Łachacz (POL)
9/123 walka finałowa w kategorii 80kg
Martyna Jancelewicz (POL) vs Daria Parada (POL)

Juniorka
10/124 walka w kategorii 48kg
Diana Mitrjakina (LAT) vs Billy Denholm (SCO)
11/125 walka finałowa w kategorii 75kg
Gabriella Petrovics (HUN) vs Natalia Marczykowska (POL)
12/126 walka finałowa w kategorii +81kg
Weronika Stochniałek (POL) vs Adrienn Juhasz (HUN)

Seniorka
13/127 walka w kategorii 51kg
Svetlana Soluianova (RUS) vs Zhaina Shekerbekova (KAZ)
14/128 walka w kategorii 51kg
Nela Freiherova (CZE) vs Nazym Kyzaibay (KAZ)
15/129 walka w kategorii 57kg
Laura Grzyb (POL) vs Hsiao-Wen Huang TaiPei
16/130 walka w kategorii 57kg
Sandra Kruk (POL) vs Kinga Szlachcic (POL)
17/131 walka w kategorii 64kg
Claudia Havranek (ENG) vs Kisikyol Dilar (GER)
18/132 walka w kategorii 64kg
Aleksandra Ordina (RUS) vs Madina Nurshaeva (KAZ)
19/133 walka w kategorii 75kg
Elżbieta Wójcik (POL) vs Caitlin Parker (AUS)
20/134 walka w kategorii 75kg
Nien-Chin Chen TaiPei vs Elina Gustafsson (FIN)
21/135 walka w kategorii +81kg
Karolina Bartnik (POL) vs Elena Kuzina (RUS)
22/136 walka w kategorii +81kg
Lidia Fidura (POL) vs Lazzat Kyngeibayeva (KAZ)

II seria walk (08.09.2017)

Kadetka
1/137 walka finałowa w kategorii 50kg
Oliwia Buchta (POL) vs Karolina Delmaczinska (GER)
2/138 walka finałowa w kategorii 52kg
Hanna Lakotar (HUN) vs Roksana Wierzbicka (POL)
3/139 walka w kategorii 57kg
Vilma Viitanem (FIN) vs Natalia Niedobylska (POL)
4/140 walka w kategorii 57kg
Jessica Żelazko (POL) vs Jessica Triebelova (SVK)
5/141 walka finałowa w kategorii 63kg
Paulina Bartos (POL) vs Weronika Bartczak (POL)
6/142 walka finałowa w kategorii +80kg
Natalia Żybura (POL) vs Oliwia Toborek (POL)

Juniorka
7/143 walka w kategorii 51kg
Megan Gordon (SCO) vs Chloe Watson (ENG)
8/144 walka finałowa w kategorii 64kg
Klaudia Budasz (POL) vs Rebecca Nicoli (ITA)
9/145 walka finałowa w kategorii 69kg
Olivia Hussey (ENG) vs Natalia Barbusińska (POL)
10/146 walka finałowa w kategorii 81kg
Weronika Flaszak (POL) vs Aleksandra Jońca (POL)

Seniorka
11/147 walka w kategorii 48kg
Wiktoria Sądej (POL) vs Steluta Duta (ROM)
12/148 walka w kategorii 48kg
Meng-Chin Pin TaiPei vs Satu Lehtonen (FIN)
13/149 walka w kategorii 54kg
Anna Alimardanova (AZE) vs Yu-Ting Lin TaiPei
14/150 walka w kategorii 54kg
Karina Tazabekova (RUS) vs Anna Góralska (POL)
15/151 walka w kategorii 60kg
Connie Ramsay (SCO) vs Lynn Calder (SCO)
16/152 walka w kategorii 60kg
Natalia Shadrina (RUS) vs Mira Potkonen (FIN)
17/153 walka w kategorii 69kg
Anna Bilous (POL) vs Kaye Scott (AUS)
18/154 walka w kategorii 69kg
Elmira Azizova (RUS) vs Hanna Solecka (POL)
19/155 walka w kategorii 81kg
Fariza Sholtay (KAZ) vs Sahra Scheurich (GER)
20/156 walka w kategorii 81kg
Mariia Urakova (RUS) vs Moldir Bazarbayeva (KAZ)