Równe pojedynki, emocjonujące do ostatnich sekund, niejednogłośne decyzje i łzy goryczy po przegranych walkach – tak wyglądają półfinały w boksie kobiet. Wszystko to mogliśmy śledzić dzięki bezpośredniej relacji, a teraz przenieśmy na ‚papier’  wyniki wszystkich piątkowych starć – mocno obsadzonych Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet. Przypomnijmy, że finały zobaczymy również na hali przy ulicy Jasnej 31 od godziny 18:00, ale wcześniej tryumfatorki dwunastej edycji zaprezentują sie na gliwickim rynku – uroczysty orszak pięknych wojowniczek wyruszy o 14:30 – zapraszamy.

Warto wrócić co do niektórych pojedynków, bo naprawdę – mimo, że był to kobiecy boks – ciekawie się to oglądało – retransmisja półfinałów >>>

Wyniki walk XII Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet (08.09.2017) Gliwice, ul. Jasna 31

Kadetka
1/115 walka finałowa w kategorii 48kg
Melissa Rempel (GER) vs Chayenne Bluhm (GER) PKT 5:0
2/116 walka w kategorii 54kg
Bettina Kiss (HUN) vs Agata Pierepieńko (POL) RSC1
3/117 walka w kategorii 54kg
Yesugen Oyuntsetseg (MGL) vs Lenka Bernardova (CZE) PKT 4:1
4/118 walka w kategorii 60kg
Łucja Machalica (POL) vs Luca Hamori (HUN) PKT 0:5
5/119 walka w kategorii 60kg
Burenchimeg Davaakhuu (MGL) vs Joulina Suhrow (GER) PKT 0:5
6/120 walka finałowa w kategorii 66kg
Aleksandra Brożek (POL) vs Klaudia Potapo (POL) PKT 5:0
7/121 walka finałowa w kategorii 70kg
Weronika Ciereszko (POL) vs Wiktoria Kluska (POL) PKT 0:5
8/122 walka finałowa w kategorii 75kg
Martyna Busse (POL) vs Aleksandra Łachacz (POL) RSC1
9/123 walka finałowa w kategorii 80kg
Martyna Jancelewicz (POL) vs Daria Parada (POL) PKT 0:5

Juniorka
10/124 walka w kategorii 48kg
Diana Mitrjakina (LAT) vs Billy Denholm (SCO) PKT 0:5
11/125 walka finałowa w kategorii 75kg
Gabriella Petrovics (HUN) vs Natalia Marczykowska (POL) PKT 1:4
12/126 walka finałowa w kategorii +81kg
Weronika Stochniałek (POL) vs Adrienn Juhasz (HUN) PKT 0:5

Seniorka
13/127 walka w kategorii 51kg
Svetlana Soluianova (RUS) vs Zhaina Shekerbekova (KAZ) PKT 3:2
14/128 walka w kategorii 51kg
Nela Freiherova (CZE) vs Nazym Kyzaibay (KAZ) PKT 0:5
15/129 walka w kategorii 57kg
Laura Grzyb (POL) vs Hsiao-Wen Huang (TPE) PKT 1:4
16/130 walka w kategorii 57kg
Sandra Kruk (POL) vs Kinga Szlachcic (POL) PKT 2:3
17/131 walka w kategorii 64kg
Claudia Havranek (ENG) vs Kisikyol Dilar (GER) PKT 3:2
18/132 walka w kategorii 64kg
Aleksandra Ordina (RUS) vs Madina Nurshaeva (KAZ) PKT 2:3
19/133 walka w kategorii 75kg
Elżbieta Wójcik (POL) vs Caitlin Parker (AUS) PKT 4:1
20/134 walka w kategorii 75kg
Nien-Chin Chen (TPE) vs Elina Gustafsson (FIN) PKT 4:1
21/135 walka w kategorii +81kg
Karolina Bartnik (POL) vs Elena Kuzina (RUS) AB1
22/136 walka w kategorii +81kg
Lidia Fidura (POL) vs Lazzat Kyngeibayeva (KAZ) PKT 5:0

Kadetka
1/137 walka finałowa w kategorii 50kg
Oliwia Buchta (POL) vs Karolina Delmaczinska (GER) PKT 4:1
2/138 walka finałowa w kategorii 52kg
Hanna Lakotar (HUN) vs Roksana Wierzbicka (POL) PKT 4:1
3/139 walka w kategorii 57kg
Vilma Viitanem (FIN) vs Natalia Niedobylska (POL) RSC2
4/140 walka w kategorii 57kg
Jessica Żelazko (POL) vs Jessica Triebelova (SVK) PKT 0:5
5/141 walka finałowa w kategorii 63kg
Paulina Bartos (POL) vs Weronika Bartczak (POL) PKT 4:1
6/142 walka finałowa w kategorii +80kg
Natalia Żybura (POL) vs Oliwia Toborek (POL) AB1

Juniorka
7/143 walka w kategorii 51kg
Megan Gordon (SCO) vs Chloe Watson (ENG) WO
8/144 walka finałowa w kategorii 64kg
Klaudia Budasz (POL) vs Rebecca Nicoli (ITA) PKT 3:2
9/145 walka finałowa w kategorii 69kg
Olivia Hussey (ENG) vs Natalia Barbusińska (POL) PKT 3:2
10/146 walka finałowa w kategorii 81kg
Weronika Flaszak (POL) vs Aleksandra Jońca (POL) PKT 5:0

Seniorka
11/147 walka w kategorii 48kg
Wiktoria Sądej (POL) vs Steluta Duta (ROM) PKT 0:5
12/148 walka w kategorii 48kg
Meng-Chin Pin (TPE) vs Satu Lehtonen (FIN) PKT 5:0
13/149 walka w kategorii 54kg
Anna Alimardanova (AZE) vs Yu-Ting Lin (TPE) PKT 1:4
14/150 walka w kategorii 54kg
Karina Tazabekova (RUS) vs Anna Góralska (POL) PKT 4:1
15/151 walka w kategorii 60kg
Connie Ramsay (SCO) vs Lynn Calder (SCO) PKT 1:4
16/152 walka w kategorii 60kg
Natalia Shadrina (RUS) vs Mira Potkonen (FIN) PKT 2:3
17/153 walka w kategorii 69kg
Anna Bilous (POL) vs Kaye Scott (AUS) RSC3
18/154 walka w kategorii 69kg
Elmira Azizova (RUS) vs Hanna Solecka (POL) PKT 4:1
19/155 walka w kategorii 81kg
Fariza Sholtay (KAZ) vs Sahra Scheurich (GER) PKT 2:3
20/156 walka w kategorii 81kg
Mariia Urakova (RUS) vs Moldir Bazarbayeva (KAZ) PKT 5:0