VI MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

  1. PAWŁA SZYDŁY

11-15.10.2017 R. TARNOWO PODGÓRNE

KOMUNIKAT KOŃCOWY

 

W dniach 11-15.10.2017 r. odbyły się w Tarnowie Podgórnym na obiektach miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji VI Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła Szydły.

Wystartowało 111 zawodników reprezentujących 59 klubów z 14 Okręgowych Związków Bokserskich.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany startujący w kategorii 46 kg reprezentant BKS Olimp Lublin Dawid Litke.

 

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA

 

Kat.38,5 kg

  1. Krzpiet Jakub                         Imperium Boxing Wałbrzych
  2. Dynaburski Aleks                   Champion Włocławek
  3. Jaworski Emil                         NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  4. Zając Patryk                           KS Spartan Knurów

 

Kat.40 kg

  1. Jędrysiak Oskar                                  DKB Dzierżoniów
  2. Szwajdych Mateusz                LKS Niedźwiedź Kętrzyn
  3. Szczesny Dawid                     UKS Włókiennik Łódź

Kat.41,5 kg

  1. Adaiewicz Patryk                   ZKB Jaskinia Lwa Ziębice
  2. Kaczmarek Dominik              Akademia Walki Warszawa
  3. Zając Nikodem                                   GUKS Carbo Gliwice
  4. Kamrowski Nikodem             Obra Zbąszyń
  5. Zacharski Jakub                     KB Taurus Goleniów

Kat.43 kg

  1. Kosior Jakub                          Sporty Walki Piła
  2. Debizov Akhmed                   BKS Tiger Łomża
  3. Paszyński Cezary                   Champion Włocławek
  4. Materla Marcel                                   BKS Skorpion Szczecin
  5. Stojek Jakub                           KSZO Ostrowiec Św.
  6. Kozłowski Adam                    KnockOut Gym Warszawa
  7. Trojok Konrad                                   TS Czarni Góral Żywiec

Kat.44,5 kg

  1. Sadowski Oskar                      BKS Skorpion Szczecin
  2. Sokołowski Adam                  BKS tiger Łomża
  3. Domaros Hubert                     KS Garda Wicko
  4. Jagiełło Szymon                     BTS Broń Radom
  5. Szostek Michał                                   UKS Włókiennik Łódź
  6. Tyszczuk Maciej                    MGKS Gwarek Łęczna

 

 

Kat.46 kg

  1. Litke Dawid                            BKS Olimp Lublin
  2. Kalwara Dawid                                  UKS Junior Świątki
  3. Sieradzki Kamil                      Warta Śrem
  4. Szczepański Bartosz               Gladiator Warszawa
  5. Borkowski Jakub                    SKB Energa Czarni Słupsk
  6. Radziszewski Dominik                       BKS Skorpion Szczecin

Kat.48 kg

  1. Sulęcki Paweł                         Landowski Boxing Team Warszawa
  2. Lewandowski Filip                 Champion Włocławek
  3. Paluch Paweł                          BKS Tiger Łomża
  4. Bzdyl Krystian                                   KS Górnik Wieliczka
  5. Zieliński Rafał                                    Za Bramą Kraśnik
  6. Gorzkiewicz Piotr                   MLKS Sparta Złotów
  7. Wnuk Mateusz                                   PKS Gwardia Szczytno

Kat.50 kg

  1. Gołębiewski Filip                   NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  2. Piesiakowski Dorian               UKS Włókiennik Łódź
  3. Boniecki Wojciech                 BKS Tiger Łomża
  4. Tokarz Kacper                                   KS Skalnik Wiśniówka
  5. Nowosad Kamil                      KS SAKO Gdynia
  6. Rogoż Albert                          PTB Tiger Tarnów

Kat.52 kg

  1. Perkowski Łukasz                  KnockOutGym Warszawa
  2. Skibiński Jarosław                  ZKB Jaskinia Lwa Ziębice
  3. Kułaga Patryk                         RSB Nokaut Radomsko
  4. Bujalski Nikodem                   KSW Tygrys Elbląg
  5. Lipiec Kacper                         MGKS Gwarek Łęczna
  6. Pawlak Radosław                   Boks Poznań Team

Kat.54 kg

  1. Szmajda Dawid                                  MOSM Tychy
  2. Matysiak Karol                                   Ziętek Team Kalisz
  1. Sulęcki Jakub Landowski Boxing Team
  2. Bronakowski Cezary BKS Tiger Łomża
  3. Kucharski Filip                         SAKO Gdynia
  4. Ciureja Kacper PTB Tiger Tarnów

Kat.56 kg

  1. Urbaniak Kamil KnockOutGym Warszawa
  2. Klima Adrian             MOSM Tychy
  3. Wieczorek Daniel PACO Lublin
  4. Bukowski Eryk Sporty Walki Gostyń
  5. Więcek Daniel             PKS Gwardia Szczytno
  6. Sadowski Jakub             BKS Skorpion Szczecin
  7. Kuliński Oskar                         Champion Włocławek

 

 

 

 

Kat.59 kg

  1. Mazurek Daniel                      Champion Włocławek
  2. Maksymilian Kępka                KS Raszyn
  3. Ksel Oskar                              Fighter Kielce
  4. Strzelec Damian                      BTS 1926 Broń Radom
  5. Kozłowski Mateusz                BKS Skorpion Szczecin
  6. Haltof Dawid                          MOSM Tychy
  7. Fedorowicz Krystian              Champion Chojnów pow. Legnicki

Kat.62 kg

  1. Bojnarowicz Wiktor               DKB Dzierżoniów
  2. Kobos Filip                             M&J KO Boxing Płońsk
  3. Kharimov Mokhamedali         BKS Skorpion Szczecin
  4. Kura Jan                                 MGKS Gwarek Łęczna
  5. Jączkowski Patryk                  UKS Nowi Polnica
  6. Maj Patryk                              Kaczor Box Team Wałbrzych

Kat.65 kg

  1. Przeszak Jakub                                   UKS Adrenalina Wrocław
  2. Korzec Paweł                          ASB KS Hetman Zamość
  3. Szmyd Szymon                                  RKB Wisłok Rzeszów
  4. Janiszewski Paweł                  KSW Róża Karlino
  5. Karaś Wiktor                          WKB Start Włocławek
  6. Wąsik Aleksander                  MOSM Tychy
  7. Dominikowski Piotr                BKS Tiger Łomża
  8. Janiszewski Jakub                  KnockOut Gym Warszawa

Kat.68 kg

  1. Zalewski Bartosz                    Piękni i Zdrowi Dzierżoniów
  2. Burda Adrian                          TS Wisła Kraków
  3. Kusz Sebastian                                   Ziętek Team Kalisz
  4. Urbański Sebastian                 LKS Niedźwiedź Kętrzyn
  5. Garlicki Bruno                                   RUSHH Kielce
  6. Kossakowski Wiktor              KS Raszyn
  7. Czerwiński Kacper                 MLKS Sparta Złotów
  8. Rozwora Kacper                     Champion Włocławek

Kat.72 kg

  1. Brzeziński Dawid                   KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  2. Bergandny Sebastian              KKS Włókniarz 1925 Kalisz
  3. Bokwa Jakub                          San Paulo Masłońskie
  4. Gajek Wiktor                          KKS RUSHH Kielce
  5. Dunajski Błażej                                  KS Beniaminek Starogard Gdański
  6. Koźlik Alan                            KS Raszyn
  7. Naklicki Adam                                   UKS Junior Świątki

Kat.76 kg

  1. Olszewski Piotr                                  KS Raszyn
  2. Balwierz Paweł                                   San Paulo Masłońskie
  3. Straszewski Jakub                  Champion Włocławek
  4. Konszewicz Błażej                 SKB Energa Czarni Słupsk

 

 

Kat.+76 kg

  1. Bielicki Mateusz                     WKB Start Włocławek
  2. Pietrzak Artur                         Box Garda Marki
  3. Zalewski Nikodem                 DKB Dzierżoniów
  4. Klóska Aleksander                 MLKS Sparta Złotów
  5. Pruszkowski Dawid                UKS Włókiennik Łódź
  6. Delegewicz Kacper                 KSZO Ostrowiec Święt.
  7. Kasprzak Paweł                      PKS Gwardia Szczytno

 

 

KLASYFIKACJA  KLUBOWA

  1. Champion Włocławek                                    23 pkt
  2. BKS Tiger Łomża                               19 pkt
  3. BKS Skorpion Szczecin                     17 pkt
  4. KnockOutGym Warszawa                  14 pkt
  5. DKB Dzierżoniów                              13 pkt
  6. KS Raszyn                                         13 pkt
  7. MOSM Tychy                                    13 pkt
  8. UKS Włókiennik Łódź                                   11 pkt
  9. ZKB Jaskinia Lwa Ziębice                   9 pkt
  10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski           9 pkt
  11. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki         8 pkt
  12. Landowski Boxing Team                     8 pkt
  13. WKB Start Włocławek                                     7 pkt

MGKS Gwarek Łęczna                                    7 pkt

Ziętek Team Kalisz                              7 pkt

MLKS Sparta Złotów                            7 pkt

LKS Niedźwiedź Kętrzyn                     7 pkt

  1. BTS 1926 Broń Radom                                   6 pkt

PKS Gwardia Szczytno`                      6 pkt

UKS Junior Świątki                              6 pkt

  1. Imperium Boxing Wałbrzych   5 pkt

UKS Adrenalina Wrocław                    5 pkt

Piękni i Zdrowi Dzierżoniów                5 pkt

Sporty Walki Piła                                  5 pkt

RUSHH Kielce                                                 5 pkt

SKB Energa Czarni Słupsk                   5 pkt

BKS Olimp Lublin                                5 pkt

  1. Garda Marki   4 pkt

Akademia Walki Warszawa                  4 pkt

San Paulo Masłońskie                           4 pkt

M&J KO Boxing Płońsk                       4 pkt

KS Włókniarz 1925 Kalisz                   4 pkt

KS SAKO Gdynia                                4 pkt

ASB KS Hetman Zamość                     4 pkt

PTB Tiger Tarnów                                4 pkt

TS Wisła Kraków                                 4 pkt

  1. KSW Róża Karlino                             3 pkt

KS Górnik Wieliczka                          3 pkt

RKB Wisłok Rzeszów                        3 pkt

KS PACO Lublin                                3 pkt

KS Garda Wicko                                3 pkt

Warta Śrem                                         3 pkt

Sporty Walki Gostyń                          3 pkt

Obra Zbąszyń                                     3 pkt

Fighter Kielce                                     3 pkt

KS Skalnik Wiśniówka                                   3 pkt

KSW Tygrys Elbląg                            3 pkt

RKB Nokaut Radomsko                     3 pkt

Gladiator Warszawa                           3 pkt

GUKS Carbo Gliwice                         3 pkt

KS Spartan Knurów                           3 pkt

  1. Za Bramą Kraśnik                              2 pkt

Boks Poznań Team                            2 pkt

UKS Nowi Polnica                             2 pkt

Beniaminek Starogard Gdański                     2 pkt

Kaczor Boxing Team Wałbrzych      2 pkt

Champion Chojnów pow. Legnicki    2 pkt

TS Czarni Góral Żywiec                     2 pkt

  1. KB Taurus Goleniów 2 pkt

 

 

 

KLASYFIKACJA  OZB

  1. OZB Warszawsko-Mazowiecki                      64 pkt
  2. OZB Dolnośląski                                41 pkt
  3. OZB Wielkopolski                             34 pkt
  4. OZB Kujawsko-Pomorski                  30 pkt
  5. OZB Śląski                                         25 pkt
  6. OZB Zachodniopomorski                   22 pkt
  7. OZB Warmińsko-Mazurski                22 pkt
  8. OZB Lubelski                                     21 pkt
  9. OZB Świętokrzyski                            20 pkt
  10. OZB Podlaski                                     19 pkt
  11. OZB Pomorski                                               16 pkt
  12. OZB Łódzki                                       14 pkt
  13. OZB Małopolski                                 11 pkt
  14. OZB Podkarpacki                               3 pkt

 

 

 

 

 

 

 

Lp. KLUB ZŁOTE SREBRNE BRĄZOWE RAZEM
1 DKB Dzierżoniów 2   1 3
2 KnockOut Gym Warszawa 2     2
3 Champion Włocławek 1 2 2 5
4 KS Raszyn 1 1   2
5 ZKB Jaskinia Lwa Ziębice 1 1   2
6 MOSM Tychy 1 1   2
7 BKS Skorpion Szczecin 1   2 3
8 Landowski Boxing Team 1   1 2
9 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1   1 2
10 Sporty Walki Piła 1     1
11 BKS Olimp Lublin 1     1
12 UKS Adrenalina Wrocław 1     1
13 WKB Start Włocławek 1     1
14 KSZO Ostrowiec Święt. 1     1
15 Imperium Boxing Wałbrzych 1     1
16 Piękni i Zdrowi Dzierżoniów 1     1
17 BKS Tiger Łomża   2 3 5
18 LKS Niedźwiedź Kętrzyn   1 1 2
19 Ziętek Team Kalisz   1 1 2
20 San Paulo Masłońskie   1 1 2
21 UKS Włókiennik Łódź   1 1 2
22 Akademia Walki Warszawa   1   1
23 M&J KO Boxing Płońsk   1   1
24 TS Wisła Kraków   1   1
25 UKS Junior Świątki   1   1
26 ASB KS Hetman Zamość   1   1
27 Box Garda Marki   1   1
28 KKS Włókniarz 1925 Kalisz   1   1
29 BTS 1926 Broń Radom     2 2
30 Spartan Knurów     1 1
31 Obra Zbąszyń     1 1
32 GUKS Carbo Gliwice     1 1
33 KS Górnik Wieliczka     1 1
34 KSW Tygrys Elbląg     1 1
35 RSB Nokaut Radomsko     1 1
36 KS PACO Lublin     1 1
37 Sporty Walki Gostyń     1 1
38 MGKS Gwarek Łęczna     1 1
40 SKB Energa Czarni Słupsk     1 1
41 Gladiator Warszawa     1 1
42 Warta Śrem     1 1
43 KS Skalnik Wiśniówka     1 1
44 KKS RUSHH Kielce     1 1
45 Fighter Kielce     1 1
46 KSW Róża Karlino     1 1
47 RKB Wisłok Rzeszów     1 1
48 MLKS Sparta Złotów     1 1
49 KS Garda Wicko     1 1

 

KLASYFKACJA  MEDALOWA  OZB

 

Lp. OZB ZŁOTE SREBRNE BRĄZOWE RAZEM
1 Dolmośląski 6 1 1 8
2 Warszawsko-Mazowiecki 5 4 5 14
3 Kujawsko-Pomorski 2 2 2 6
4 Wielkopolski 1 2 5 8
5 Śląski 1 2 3 6
6 Lubelski 1 1 2 4
7 Zachodniopomorski 1   3 4
8 Świętokrzyski 1   3 4
9 Podlaski   2 3 5
10 Warmińsko-Mazurski   2 2 4
11 Łódzki   1 2 3
12 Małopolski   1 1 2
13 Pomorski     2 2
14 Podkarpacki     1 1

 

Delegat techniczny

Wojciech Nagórny