Jesteśmy po pierwszych pojedynkach Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Indyjskim Guwahati, które potrwają do 26 listopada – jest to początek drogi do Igrzysk Olimpijskich ‚Tokio 2020’, także walką o prawo startu na przyszłorocznych Igrzyska Młodzieżowe w Buenos Aires. Naszym reprezentantkom, życzymy jak najlepszej postawy.

Dziś w kategorii 54kg naprzeciw Darii Puszka stanie zawodniczka z Uzbekistanu – Matuna Fayzullaeva, a w kategorii 69kg zobaczymy Natalie Barbusińską kontra Natalii Melesho z Ukrainy. Z Ukrainy będzie także przeciwniczka trzeciej Natalii – Marczykowska spotka się z Karoliną Makho w kategorii 75kg.
W kategorii 60kg Klaudia Budasz spotka się z Irlandką Murgerita Nevin – obie mają wolny los, ale żeby ten dziń nie był za słodki, to na Patrycję Borys w kategorii 64kg czeka Marzhan Yesseken, a jak wiadomo Kazaszki są równie bitne jak mężczyźni.
Natomiast w środę zobaczymy już w ćwierćfinałowym starciu Ewelinę Manka i choć można by rzec, że wystarczy wygrać, to ‚to wystarczy’ w kategorii 81kg znaczy wiele, tym bardziej, że naprzeciw Polki stanie Kazaszka Arailym Begdilda.

Wyniki eliminacji (19.11.2017)

Kategoria 51kg

1 walka

THING Sanu Maya (NEP) vs KIM Chaewon (KOR) PKT 0-5

2 walka

ABDRAIMOVA Zhansaya (KAZ) vs WONYOU Johanna (FRA) PKT 3-2

3 walka

WAIKAI Shylah (NZL) vs HEIBLOEM Indianna (AUS) PKT 0-5

4 walka

LISINSKA Anastasiia (UKR) vs HOFFMANN Charlotte (GER) PKT 4-1

5 walka

WATSON Chloe (ENG) vs NAMPAI Kittiya (THA) PKT 2-3

6 walka

KUMARAGE WATTHE Imesha Sewwandi Fe (SRI) vs SARACOGLU Beyza (TUR) PKT 0-5

7 walka

STOEVA Goryana (BUL) vs DELGERKHANGAI Khongorzul (MGL) PKT 0-5

8 walka

MOLCHANOVA Ekaterina (RUS) vs BLANEY Shauna (IRL) PKT 5-0

9 walka

WANG Yan (CHN) vs GAFOROVA Madina (TJK) PKT 1-4 

 

Zestawienie eliminacji (20.11.2017) seria południowa

Ring A
Kategoria 48kg

10 walka TODOROVA Emi-Mari (BUL) vs CLAYTON Danielle (AUS)
11 walka DENHOLM Billie (SCO) vs NIE Yuan (CHN)
Kategoria 54kg
12 walka PUSZKA Daria (POL) vs FAYZULLAEVA Maftuna (UZB)
Kategoria 57kg
13 walka TIMLIN Amy (ENG) vs RODIONOVA Valeriia (RUS)
14 walka VOZNIAK Olha (UKR) vs EN Havanur (TUR)
15 walka THAPA MAGAR Sisam (NEP) vs MAUERMANN Emily (GER)
Kategoria 75kg
16 walka MOREU Sharahya (USA) vs SHAMONOVA Anastasiia (RUS)
17 walka MARCZYKOWSKA Natalia (POL) vs MAKHNO Karolina (UKR)

Ring B
Kategoria 48kg

18 walka D’ALMEIDA Gloria (FRA) vs DUWAL Asmita (NEP)
19 walka NASU Misaki (JPN) vs FRYERS Caitlin (IRL)
Kategoria 57kg
20 walka GLOVER Victoria (SCO) vs SORRENTINO Giordana (ITA)
21 walka PITEAU Victoire (FRA) vs MONKHOR Namuun (MGL)
22 walka RAKHMATOVA Durdonakhon (UZB) vs CHOPRA Shashi (IND)
Kategoria 75kg
23 walka KARAKOYUN Selma (TUR) vs PETROVICS Gabriella (HUN)
24 walka O’CONNOR Georgia (ENG) vs YU Xueting (CHN)
25 walka YANG Ya-Chu (TPE) vs KELLY Lauren (IRL)

Zestawienie eliminacji (20.11.2017) seria popołudniowa

Ring A
Kategoria 60kg

26 walka KHOLOVA Idimokh (TJK) vs VILLAS Veronika (HUN)
27 walka VANLALHARIATPUII (IND) vs IM Aeji (KOR)
28 walka O’TOOLE Sian (ENG) vs BENMESSAHEL Fatia (FRA)
Kategoria 69kg
29 walka POPP Alina (GER) vs BUDAI Vivien (HUN)
30 walka MELESHKO Nataliia (UKR) vs BARBUSIŃSKA Natalia (POL) 
31 walka ORTIZ Citlalli (USA) vs RYABETS Nadezhda (KAZ)
32 walka REILLY Shannon (IRL) vs HUSSEY Olivia (ENG)

Ring B
Kategoria 60kg

33 walka RAKHIMOVA Makhliyo (UZB) vs FRUEAN Pelea (NZL)
34 walka KONSTANTINOVA Tatiana (RUS) vs OLIVEROS Florence May (PHI)
35 walka BALTABEKOVA Zhansaya (KAZ) vs HAMAGUCHI Seira (JPN)
Kategoria 69kg
36 walka WU Shuang (CHN) vs NAMJIM Anu (MGL)
37 walka SYCHUGOVA Nataliya (RUS) vs YUNUSOVA Shakhnoza (UZB)
38 walka PAHWA Astha (IND) vs YONUZOVA Melis Nezhdetova (BUL)
39 walka CAMPBALL Tywarna (AUS) vs OLTU Canser (TUR)