WYNIKI WALK 1/8 FINAŁU KOBIET[13 marca 2018 r. – na pierwszym miejscu zwyciężczynie]

51KG
Ayse Cagirir (Turcja) –
 Natalia Biriuk (Polska) 5-0
Adriana Smith (Australia) – Kristyn Suarez (USA) 5-0
Irish Magno (Filipiny) – Lise Sandebjoer (Szwecja) 4-1
Nandintsetse Myagmardulam (Mongolia) – 
Milena Zglenicka (Polska) 5-0
Graziele Souza (Brazylia) – Ursula Gottlob (Niemcy) 5-0
Jaśmina Zapotoczna (Polska) – Petra Lastovkova (Czechy) 3-2
J.A.Dulani Jayasinghe (Sri Lanka) – Almirheel Reem (Jordania) 5-0

57KG
Nesty Petecio (Filipiny) – Beata Dudekova (Holandia) 5-0
Sandra Kruk (Polska) – Gleisiane Gomes (Brazylia) 3-2
Yulia Apanasovich (Białoruś) – Dilsah Kurt (Turcja) 4-1

60KG
Ella Boot (Australia) – L.P.K.A.D.Dharmathilake (Sri Lanka) 4-1
Mira Potkonen (Finlandia) – Guadelupe Gutierrez (USA) 5-0
Sati Burcu (Turcja) – Katerina Humlova (Czechy) 4-1

WYNIKI WALK 1/8 FINAŁU [13 marca 2018 r. – na pierwszym miejscu zwycięzcy]

64KG
Muhammet Berdibayev (Turkmenistan) – Bellali Abdallah (Katar) AB 1
Damian Durkacz (Polska) – Pavel Polakovic (Czechy) 3-2
Bekdaulet Ibragimov (Kazachstan) – Alkasbeh Obada (Jordania) 3-2
Maksim Visloukh (Białoruś) – Horia Trif (Szwajcaria) 5-0
Bayarkhuu Ganbataar (Mongolia) – Kastriot Sopa (Niemcy) 3-2
Karol Łapawa (Polska)  – Dinindu Saparamadu (Sri Lanka) 3-2

WYNIKI WALK ĆWIERĆFINAŁOWYCH [13 marca 2018 r. – na pierwszym miejscu zwycięzcy]

49KG
Stephan Acosta (USA) – P.M.Thiwanka Sandaruwan Ranasinghe (Sri Lanka) 4-1
Bator Sagaluyev (Rosja) – Erzhan Zhomart (Kazachstan) 4-1
Jabar Meleyev (Turkmenistan) – Al-Kasbeh Ghassan (Jordania) 4-1
Enkhmandakh Kharhuu (Mongolia) – 
Dorian Mospinek (Polska) 4-1

52KG
Zarip Jumayev (Turkmenistan) – Iashash Yousef (Jordania) 5-0
Michael Angeletti (USA) – Saleh Al-Rafiq Yahya (Katar) 5-0
Ian Clark Bautista (Filipiny) – David Alaverdian (Izrael) 3-2
Vassili Egorov (Rosja) – Hamza Touba (Niemcy) 3-2

56kg
Mario Bautista jr (Filipiny) – 
Jarosław Iwanow (Polska) 4-1
Mohammad Alwadi (Jordania) – Erik Huliev (Czechy) 5-0
Duke Ragan (USA) – Munkhbaatar Tsagaanbaatar (Mongolia) 4-1

Ilyas Suleymenov (Kazachstan) – Bakhtovar Nazirov (Rosja) 5-0

91KG
Arslanbek Achilov (Turmkenistan) – 
Jakub Szmajda (Polska) RSC 1
Hussein Aishaish (Jordania) – Eugen Waigel (Niemcy) 5-0

+91KG
Ashraf Amir El-Saey (Katar) – 
Damian Wiśniewski (Polska) 5-0
Magomed Omarov (Rosja) – Evgeniy Mednik (Białoruś) AB 2
Ayboldy Daurenuly (Kazachstan) – Erik Pfeiffer (Niemcy) 3-2